Instruktörspass och uppvisning

Instruktörspass lördag 2 oktober 09:30 – 10:45,
instruktör: Anders Ruuth

Uppvisninsgträning och genomgång inför söndagens uppvisning, direkt efter instruktörspasset

Uppvisning söndag 3 oktober på Kulturens Hus, 13:00 – 13:15

Schema läger 25-26 september 2010

Lördag

09:00 – 10:00 Blå  - Svart
10:10 – 11:10 Vit – grön, eventuella monbälten (grönt och uppåt)
11:20 – 12:20 Blå – Svart
13:30 – 14:30 Vit – grön, eventuella monbälten (grönt och uppåt)
14:40 – 15:40 Blå – Svart
15:50 – 16:50 Vit – Svart, eventuella monbälten

Söndag

09:00 – 10:15 Brun – Svart
10:45 – 12:00 Brun – Svart
13:15 – 14:30 Brun – Svart

Schemat ändrat igen

Notera att på torsdagar tränar Brun/Svart tillsvidare på samma tid som Grön/Blå.

MÅNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG LÖRDAG SÖNDAG
18:00
–19:15

Barn
nybörjare

Beatrice

18:00
–19:15

Barn orange

Agneta

18:00
–19:15

Barn gul

Isabelle


18:00
–19:15

Barn avance

Henrik


11:00
–12:15

Randori

Gustav

15:00
–16:00

Knatte nybörjare

Agneta


19:15
-20:30

Vuxna
nybörjare

Vuxna gul/orange

Sanna

19:15
-20:30

Barn avance

Henrik


19:15
-20:30

Vuxna
nybörjare

Malin

Vuxna gul/orange

Oskar

19:15
-20:30

Vuxna grön-blå

Sanna

Brun-Svart

Jan-Jakub

16:15
–17:15

Knatte ett streck

Johan

20:30
–21:45

Vuxna avance

(grön-blå-brun-svart)

Ingemar, Johnny,

Magnus



17:30
–18:30

Knatte avance

Ami

Uppvisning

Uppvisningsträning i dojon, fredag 4 augusti klockan 19:00.
Uppvisning Kulturnatten, lördag den 5 augusti klockan 14:00 utanför Åhlens.

Schemat uppdaterat

Schemat för HT har blivit lite förändrat. Se nedan.

MÅNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG LÖRDAG SÖNDAG
18:00
–19:15

Barn
nybörjare

18:00
–19:15

Barn orange


18:00
–19:15

Barn gul


18:00
–19:15

Barn avance


11:00
–12:15

Randori

15:00
–16:00

Knatte nybörjare

19:15
-20:30

Vuxna
nybörjare

Vuxna gul/orange

19:15
-20:30

Barn avance


19:15
-20:30

Vuxna
nybörjare

Vuxna gul/orange

19:15
-20:30

Vuxna grön-blå


16:15
–17:15

Knatte ett streck

20:30
–21:45

Vuxna avance

(grön-blå-brun-svart)


20:30
–21:45

Vuxna brun-svart

17:30
–18:30

Knatte avance